Zestaw dnia

sobota, 08 grudnia 2012
Winter style 81212

Kto by pomyślał, że przygotuję zestaw dnia, w którym dominuje czerń. Właściwie to jego motywem przewodnim jest czerń i biel, bo niezbędnym dodatkiem do niego jest śnieg, którego aktualnie nie brakuje. Tym razem zaczęłam od butów, czyli gorylek od Loft37, którym - dzięki temu, że są dwa - można nadać imiona Tina i Rod. Do tego mój ulubieniec z kolekcji Zienia - bluza z żukiem. Jej cena zmroziła mnie na długo, zanim na oknach pojawił się mróz. Ostatnia rzecz, o której warto wspomnieć osobno to czapa od Maff - aktualnie wyprzedana, ale podobno ma wrócić.
niedziela, 02 grudnia 2012

28112012

Jedną z zasad "Zestawu dnia" jest łączenie ubrań od polskich projektantów z sieciówkami. Nie zawsze, bo być może trafi się tu kiedyś zestaw w całości "made in Poland" albo "all by sieciówki", ale będą to wyjątki od reguły, którą sama sobie wyznaczyłam. Dzisiejszy zestaw mogłabym przyozdobić opisem fikcyjnego spotkania Roberta Sowy z Tomaszem Kammelem przy czerwonym winie i dobrej czekoladzie, ale dajmy dojść do głosu modzie.
sobota, 24 listopada 2012

Perfect outfit 211112

"Zestaw dnia" to nowy i eksperymentalny pomysł, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu. Choć nie publikuję tu swoich zdjęć w rozmaitych stylizacjach wierzę, że można mój blog nazywać blogiem modowym (bo odkąd szafiarki przestały o sobie mówić per "szafiarki", sama już nie wiem). Staram się Was inspirować, czy jakby to powiedziała Halina Kiepska uruchamiać - do własnych poszukiwań u projektantów (zagranicznych jak i rodzimych) oraz na sieciówkowych półkach, bo własny styl można znaleźć wszędzie.
Tagi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP