piątek, 15 lutego 2008

Ma dwadzieścia pięć lat, ukończył studia w Central Saint Martins – jednej z najlepszych szkół mody, której absolwentami są m. in. John Galiano, Alexander Mc Queen i Stella McCartney. Jego kolekcją dyplomową zachwycił się brytyjski Vogue. Znalazł się w gronie ośmiu młodych projektantów z całego świata, którym brytyjska sieć Top Shop sponsoruje pokaz podczas London Fashion Week. Innymi słowy, panie i panowie - Krzysztof Stróżyna (Krystof Strozyna)

czwartek, 14 lutego 2008

„De gustibus non est disputantum”, ale z drugiej strony każdy czuje się „jedynym słusznym” specjalistą w dziedzinie sportu, zdrowia czy polityki. Każdy ma też swoje zdanie na temat mody, a nawet kiedy go nie ma… To też jest jakieś zdanie, a przynajmniej wyraz.

Postanowiłam spróbować poprowadzić ten blog z dwóch zasadniczych powodów; Po pierwsze, żeby wyrazić swoje zdanie na temat najnowszych trendów wprost ze światowych, ale i polskich wybiegów (Cudze chwalicie…”). Można z tych słów wywnioskować, że prezentowane przeze mnie stroje będą tymi, które najbardziej przypadły mi do gustu – I słusznie. „Wybieg Kary” jest w stu procentach subiektywny. Kreatywność projektantów przekracza czasem moją wyobraźnię. Jak w skeczu Kabaretu Neo-nówka „Wyobraźnia ma swoje granice, dochodzę do tej granicy, a za nią…” trwa kolejny pokaz. I nie wspomnę, że prędzej mogę wyobrazić sobie zakończenie (nomen omen) „Mody na sukces” niż kolejną kolekcję Ralpha Laurena, Dolce&Gabbany, czy Caroliny Herrery, itd. Bardzo możliwe, że to w modzie fascynuje mnie najbardziej… Drugi powód jest równie logiczny. Postanowiłam sama stworzyć sobie stanowisko pracy. Takie, które póki co da mi tylko bezcenną satysfakcję i doświadczenie, ale kto wie, jak ta przygoda się rozwinie…

1 ... 186 , 187 , 188
 
Tagi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP