poniedziałek, 31 marca 2008

Niniejszym wpisem rozpoczynam nową kategorię na "Wybiegu..." zatytułowaną "Szafa marzeń". Będę w niej przedstawiać (czyli upychać) rzeczy, które z miłą chęcią przywitałabym w swojej prywatnej szafie, na co mam minimalne szanse, ale zamiast marudzić i narzekać na zaistniałą sytuację, stworzyłam sobie wirtualna szafę, do której w przypływie złego nastroju będę zaglądać. Na dobry początek, torba która zachwyciła mnie przy okazji zbierania zdjęć z wiosennych kampanii reklamowych. Przy okazji prezentowania zdjęć z kampanii Prady wspominałam o fascynacji jedną z toreb. I właśnie dziś wrzucam ją do swojej szafy :

darmowy hosting obrazków

Marcelina Sowa ma  niespełna osiemnaście lat, a w nogach pokazy najlepszych projektantów (Prada, Marc Jacobs, Vera Wang, etc.). Pojawiła się w edytorialach dla francuskiej edycji Elle, włoskiego i francuskiego Vogue'a, reklamowała kosmetyki Diora, jest twarzą perfum YSL. Sam Karl Lagerfeld uznał ją za jedną z twarzy przyszłości. W lipcu znalazła się wśród czterdziestu modelek wybranych, by zaprezentować w Wersalu jubileuszową kolekcję podczas obchodów 60-lecia domu mody Dior. Choć pracuje głównie za granicą, pojawia się czasem na okładkach i sesjach polskich magazynów modowych - w "Twoim Stylu" i "Elle". Była też twarzą wiosennej kampanii reklamowej polskiej firmy odzieżowej Simple. - (Więcej tu.)

W majowym numerze japońskiej edycji VOGUE ukaże się edytorial z Marceliną, który wzbudził moje zainteresowanie z racji wyeksponowania biżuterii, a jak niektórzy już wiedzą, uwielbiam piękną biżuterię. Szkoda tylko, że na zdjęciach nie widać niesamowitych niebieskich oczu Marceliny.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Widok za oknem coraz bardziej przypomina wiosnę. Świeci słońce, a na pobliskim targu coraz więcej kolorowych kwiatów, więc na dobry początek tygodnia mam dla Was garść propozycji prosto z wybiegów. Propozycje te zaprzeczają poglądowi, że falbanki są dobre tylko dla małych i grzecznych dziewczynek. Falbanki dodają spódniczkom i sukienkom lekkości, zwiewności i... dziewczyńskości. W falbankach łatwo ukryć nasze niedoskonałości, a więc... Jeśli tylko nie kłócą się z naszym gustem, stylem, korzystajmy z tych inspiracji: 

darmowy hosting obrazków

niedziela, 30 marca 2008
sobota, 29 marca 2008

Obiecałam Wam kolekcje sukienek ślubnych. Nazbierałam ich całkiem sporo, ale natłok innych materiałów nie pozwolił mi zatrzymać się na chwilę przy tych jakże pięknych sukienkach. Czy to nie jest niesprawiedliwe, że tylko raz w życiu możemy coś takiego na siebie włożyć (chyba że jesteśmy modelkami)? No, ale może właśnie dlatego sukienki ślubne nabierają takiej niepowtarzalności, wyjątkowości.  Pierwsza kolekcja, którą chcę się z Wami podzielić, to "Sottero and Midgley 2008 Bridal Collection".

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Podczas gdy polskie "gwiazdy" tańczą, śpiewają i robią cyrk na tysiąc innych sposobów, by tylko ktoś zwrócił na nie uwagę, te międzynarodowe

piątek, 28 marca 2008

Dla wielbicielek (i wielbicieli) spódniczek mam bardzo dobrą wiadomość - tej wiosny zdecydowanie są modne. I to wszelakiej długości, w rozmaitych kolorach i wzorach.  Niezależnie od wszystkich okoliczności przyrody - spódniczki zawsze będą atrybutem naszej kobiecości. Na początek coś dla posiadaczek zgrabnych nóg:

darmowy hosting obrazków

A. Berardi, Byblos, D. Lam, Missoni

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
Tagi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP