sobota, 28 stycznia 2012
wtorek, 24 stycznia 2012

Daleka jestem od przemiany "Wybiegu..." w kronikę towarzyską czy innego "Pudelka", ale czasem mam potrzebę podzielenia się z Wami refleksją niekoniecznie o nowej kolekcji słynnego projektanta. Tak jest tym razem, bo trend na rozstania gwiazd ma się doskonale. Wieloletnie związki rozpadają się z tym większym hukiem, im więcej okładek zaliczyła ich wielka, piękna miłość. Miłość, która nierzadko była tylko produktem marketingowym. Jednak w przypadku Heidi Klum i Seala wydaje się być inaczej. Próżno szukać ich wspólnych okładek, czy sesji zdjęciowych. Fakt, były wywiady, słowa o wielkiej miłości, ale nie kłuły tak w oczy i uszy jak wyznania wielu, w tym także polskich gwiazdek... Nie, nie spodziewajcie się tu jakichś analiz czy przekrojowych historii związku. Nie będę też rozpaczać. Po prostu w takich momentach na krótką chwilkę robi mi się smutno.
poniedziałek, 23 stycznia 2012


Mniej Sienny Miller, więcej Catherine Deneuve - tak w skrócie i obrazowo można opisać kolekcję Pre-Fall 2012 domu mody Pucci. Z jednej strony zawsze trzeba doceniać chęć wychodzenia projektanta poza dobrze znane mu rejony, z drugiej, po co świadomie rezygnować z charakteru, za który markę pokochały miliony kobiet na całym świecie? Na szczęście, Peter Dundas nie całkiem odszedł od romantycznej bohemy i gdy się uprzeć, można poczuć jej ducha w niektórych zestawach (choć nie tak, jak w wiosennej kolekcji). Spojrzeniu w stronę francuskiej aktorki kojarzącej się z klasyczną elegancją możemy zawdzięczać mniej przejrzystości niż zwykle i mniej obcisłe sukienki.
wtorek, 17 stycznia 2012
Jestem absolutnie zakochana w tej kolekcji BLESSUS, jak i filmiku ją promującym. Wprawdzie to kolekcja z cyferką 2011, a jak wiadomo, mamy już 2012, ale dzięki temu w butiku on-line można te cudowności nabyć o wiele, wiele taniej. Mnie w tej chwili nie stać na nic, ale może któraś z Was się skusi - nie tylko z czystego patriotyzmu, bo projekty Blessus nie dość, że nasze, polskie, to jeszcze są naprawdę piękne, wielowymiarowe i modne. Podobno H&M planuje nawiązać współpracę z młodymi, jeszcze nieznanymi projektantami. Ja z czystym sercem proponuję Blessus...
niedziela, 15 stycznia 2012

Photobucket

Zima ledwo się zaczęła, a ja już wypatruję pierwszych oznak nadchodzącej wiosny. Tym większa moja radość, że odnajduję je w kolekcjach Pre-Fall. Może bratki nie są aż tak przesiąknięte wiosną, jak przebiśniegi, krokusy, tulipany czy konwalie, ale mnie bardzo kojarzą się z tą ciepłą i pełną nadziei porą roku i... piosenką o ogrodniczce;-) Z kolekcjami Pre-Fall 2012, z racji przymusowich przenosin na mulącego netbooka, jestem bardzo do tyłu i nie mam pewności, że tylko Giambatista Valli i Frida Giannini zasiali na swych sukienkach bratki. Wiem jedno: Choćby mi wszystkie wszechmądre gazetki dla pań wmawiały, że po trzydziestce powinnam zapomnieć o kwiatkach w garderobie, wciąż będę szukać w sklepach swojego ideału. Sukienka ze zdjęcia powyżej pochodzi z kolekcji Gambatisty Valli'ego. Takie nasycenie wzorem i kolorem jest świetną alternatywą dla klasycznej, choć czasem mdłej "łączki". Aż prosi się o czarną, skórzaną ramoneskę i brązową, zamszową listonoszkę. Dwie pozostałe sukienki to niezawodna Frida Giannini, czyli Gucci:

sobota, 07 stycznia 2012

Nie będę Wam tu owijać w bawełnę, czy przedstawiać jakiejś swojej filozofii zakupowej. Chciałam Wam po prostu zwrócić uwagę na wyprzedaż w internetowym sklepie Top Secret. Moim zdaniem, warto przynajmniej zajrzeć. Kilka okazji jest wartych budżetowego grzechu... I tyle ode mnie na ten temat:-)
piątek, 06 stycznia 2012

Jakiś czas temu opublikowałam na Facebooku zdjęcia moich ulubionych kosmetyków kolorowych w 2011 roku i zapytałam, czy chcecie na ten temat notkę na blogu. Nie będę Was okłamywać, pospolitego ruszenia nie było, ale nie pojawiły się też głosy, żebym dała sobie spokój, więc podzielę się z Wami moimi "zabawkami" tym bardziej, że to kosmetyki tanie i wciąż dostępne w drogeriach. Oczywiście, mój aparat jest jaki jest i nie wszystkie kolory są odwzorowane 1:1. Mam nadzieję, że notka będzie pomocna, może odkryjecie coś nowego. Pamiętajcie jednak, że mimo przekroczenia trzydziestki daleko mi do makijażowego guru. Co więcej, wciąż jestem na etapie początkującym, ale do rzeczy:
 
1 , 2
Tagi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP