Blog > Komentarze do wpisu

Gdzie ta ręka?Wszyscy już wiedzą o co chodzi, prawda? Wielki Amputator "Photoshop" przypomniał o sobie po raz kolejny. Tym razem na okładce "Vogue", czyli najważniejszego tytułu w świecie mody. Oczywiście, były podejrzenia, że działał już wcześniej, ale znacznie subtelniej. Niczym dobry chirurg plastyczny - tu odchudził, tu powiększył biust, tam wygładził zmarszczki, ale tak, że ingerencja nie rzucała się w oczy. Tym razem, graficy poszli na całość. Dziś, gdy niemal całe numery modowych magazynów to product placement, nie ma gwarancji, ze nie był to zamierzony chwyt marketingowy. Bo czy ktoś mówił w ostatnich dniach o sierpniowej okładce brytyjskiej, amerykańskiej czy francuskiej edycji Vogue? Nie. Wszędzie hurtem przedruki okładki rosyjskiej edycji. I pomyśleć, że najważniejszy numer Vogue w roku już za miesiąc. Co się wtedy wydarzy?

Sama okładka nawet pomimo tej nieszczęsnej ręki (niektórzy mówią, że to słynna rączka z "Rodziny Adamsów") jest przepiękna. Natasha Poly zjawiskowa, kolorystka już jesienna i to muśnięcie różu na policzku! Marcin Tyszka mówi, że sesje Beauty to najnudniejsze zadanie dla fotografa - więcej czekania i drzemania na kanapie niż samego pstrykania, ale akurat na takie zdjęcia zdecydowanie warto czekać.

Pewnie zastanawiacie się, po co piszę o tym, o czym trąbią już wszyscy? Otóż, nie umknęły mojej uwadze głosy, że to żaden Photoshop, że to czepianie się, a jak ustawi się tak rękę to nie będzie widać jej reszty zza głowy. No więc, przeprowadziłam eksperyment na sobie - ustawiałam się przy lustrze jak rasowa modelka i z której strony nie spojrzeć, zawsze wystawał łokieć, albo ramię i łopatka.

W piłce nożnej za nieprzepisowe zagranie ręką należy się karny, w "Vogue Russia" najprawdopodobniej podskoczą wskaźniki sprzedaży. A co!

Źródło zdjęcia: FashionSpot
wtorek, 24 lipca 2012, cari24
Sylwestrowa kreacja Ewy farnej, w stylu "Przystanku Alaska", czy poszukiwania idealnej spódniczki... Zapraszam na mój nowy blog: Fashion Breakfast

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/07/24 18:33:28
A to dobre! :D
Faktycznie, widać, że czegoś brakuje, a może modelka jakąś wersję składaną ręki ma i gdzieś ją tam sobie zawinęła za głową ;))
-
2012/07/25 09:24:37
Takie chude te modelki, że zaczynają znikać. Ta zaczęła od łokcia...
-
Gość: ona, *.adsl.inetia.pl
2012/07/31 15:00:20
Sorry, ale ja tez stanelam i udalo mi sie zrobic tak zeby lokcia widac nie bylo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP