Blog > Komentarze do wpisu

Jeszcze jedna para butów?


Przed świętami myślimy przede wszystkim o prezentach dla naszych najbliższych. Jednak niektóre sklepy internetowe zachęcają nas także do tego, byśmy pomyślały o sobie i... kolejnej parze butów. DeeZee mający w swojej ofercie wiele ciekawych modeli w atrakcyjnych cenach (zdjęcie powyżej) w ten weekend (czyli od dziś) kusi 20% obniżką na cały asortyment (oczywiście, z wyjątkiem modeli już przecenionych). Koszt przesyłki to 12zł (Kurier DHL) chyba, że zamówicie buty za ponad 300 zł - wtedy przesyłka jest gratis.

Obniżką cen butów kusi także inny sklep - Fleq. Tam promocja trwa do końca roku, a wszystkie buty (chyba, że zostały wcześniej przecenione) kupicie z 15% rabatem. Jak widać na powyższym zdjęciu, oferta jest ciekawa i zróżnicowana. Nie ukrywam, że jest wśród niej mój faworyt. W tym sklepie, oprócz butów, kupicie także torebki czy biżuterię. Przesyłka: 13zł (Poczta Polska) -14 zł (DHL).

Oczywiście, zarówno w DeeZee, jak i w sklepie Fleq, bez problemu  znajdziecie też buty na sylwestrową imprezę;-)

piątek, 17 grudnia 2010, cari24
Tagi: buty
Sylwestrowa kreacja Ewy farnej, w stylu "Przystanku Alaska", czy poszukiwania idealnej spódniczki... Zapraszam na mój nowy blog: Fashion Breakfast

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP