Blog > Komentarze do wpisu

Fryzura dobrze ułożona


Święta już wprawdzie minęły, ale przed każdą z nas jeszcze wiele okazji do oficjalnych spotkań, czy rodzinnych zjazdów, kiedy należy dłużej przemyśleć fryzurę, w której się pokażemy. W takich sytuacjach idealne są wszelkie upięcia - w zależności od naszych preferencji - dopracowane do ostatniego włoska lub z wplecionym luzem. Jeśli wyhodowałyśmy dłuższe włosy, można skusić się na koński ogon - związany blisko czubka głowy, lub nisko, niemal na szyi. Można też włosy puścić luzem, ale także wtedy potrzebują sporo pracy, by trzymały się zaplanowanego kształtu i (jeśli w planach jest konsumpcja) nie wpychały się do talerza.

Źródło: Style.com

poniedziałek, 27 grudnia 2010, cari24
Sylwestrowa kreacja Ewy farnej, w stylu "Przystanku Alaska", czy poszukiwania idealnej spódniczki... Zapraszam na mój nowy blog: Fashion Breakfast

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/12/27 13:59:25
wszystko ładne, ale niestety wtórne :( Fryzury z wybiegów topornie przedostają się na ulice (poza kilkoma bezpiecznymi jak warkocz Wanga czy top knot), wpływają co najwyżej na szafiarki, modowe bloggerki, pasjonatki mody... szkoda, bo włosy są bardzo plastycznym materiałem i wiele potrafią :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP