Blog > Komentarze do wpisu

GEORGIA on VERSACE

Photobucket

Najpierw internetowe serwisy zajmujące się modą zaroiły się od plotek na temat ewentualnej współpracy Georgii May Jagger z Versace, a niedługo później sam dom mody potwierdził i tym samym oficjalnie ogłosił, że 17-letnia modelka będzie twarzą letniej kolekcji Versace na rok 2010:

Photobucket

Córka legendy rocka Micka Jaggera i światowej klasy modelki Jerry Hall zastąpi Gisele Bundchen, która już od kilku sezonów pełniła honory twarzy domu mody Versace:

Photobucket

Georgia May dzięki urodzie odziedziczonej po matce, a przede wszystkim najsłynniejszym ustom Rock'n roll'a swojego ojca, oraz charakterystycznej szparze pomiędzy jedynkami jest już twarzą marki HUDSON JEANS i właśnie rozpoczęła współpracę z RIMMEL LONDON. Ma już na swoim koncie okładkę brytyjskiego Vogue z listopada 2009:

Photobucket

Co ciekawe, na grudniowej okładce brytyjskiej edycji Vogue znalazła się porównywana z Georgią May Lara Stone, która jak już wiadomo zastąpi Madonnę w kampanii reklamowej Louis Vuitton.  Chcąc nie chcąc, już wkrótce będziemy porównywać ze sobą te dwie kampanie. Oprócz przyrównywania młodej Georgii do Lary Stone pojawiają się głosy, że przypomina ona Brigitte Bardot z lat jej świetności.

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Bycie modelką Versace Georgia wyssała z mlekiem matki, bowiem ponad 20 lat temu to Jerry Hall pracowała dla tego włoskiego domu mody. Co jednak w tych niesprzyjających wydawaniu fortuny na ubrania czasach zyska dom mody Versace na tej współpracy? Niewątpliwie przybliży markę młodszemu pokoleniu "IT" girls, bo dla zwykłych 17-latek nie będzie to miało większego znaczenia poza tym, że same będą marzyć o  kontraktach, jakie niemal od ręki ma Georgia. Dla tej dziewczyny największym kapitałem są rodzice, którzy sami w sobie są marką rozpoznawalną na całym świecie. Nazwisko JAGGER przyciąga, podobnie jak Tyler, Osbourne, czy Geldof. To banał, że córkom legend muzyki jest łatwiej, ale prawdziwy banał. Rozmaite marki sięgają  po te dziewczęta coraz chętniej.  Sesje zdjęciowe z ich udziałem pojawiają się w coraz bardziej prestiżowych magazynach o modzie, a ich osobisty styl staje się tematem gorących dyskusji w internecie. Karl Lagerfeld zapytany kiedyś, co sprawia, że modelka staje się supermodelkom, odpowiedział, że rozpoznawalność - fakt,że w ciągu kilku sekund wiesz, że to ona, znasz jej imię i nazwisko. Córki legend rocka taką rozpoznawalność mają już na starcie. Od początku kariery nie są anonimowe. Poza tym,  w większości są to córki muzyków o dość charakterystycznej "urodzie" i pięknych kobiet, nierzadko modelek, w efekcie czego otrzymujemy dziewczęta o intrygującej urodzie, kojarzącej się z rock'n rollowym stylem życia ojca,  czasem z jakąś charakterystyczną skazą,  jednocześnie złagodzoną rysami matki. Jeśli dodamy do tego aktualną modę na rockowy styl - jeansy, skórzana ramoneska, bawełniany t-shirt, ćwieki to cała ta popularność  córek znanych rockmanów staje się łatwiejsza po zrozumienia.

Prywatny styl Georgii May Jagger:

Photobucket

Photobucket


Źródło: My fashion life

niedziela, 08 listopada 2009, cari24
Sylwestrowa kreacja Ewy farnej, w stylu "Przystanku Alaska", czy poszukiwania idealnej spódniczki... Zapraszam na mój nowy blog: Fashion Breakfast

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/11/09 15:04:33
ciekawa jestem jakie zdjęcia jej zrobią....ona ma styl takie roztrzepanej dziewczyny, który do versace nijak nie pasuje...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP