Blog > Komentarze do wpisu

GOSIA BACZYŃSKA - Najnowsza kolekcja

Niełatwo o informacje na temat  nowych kolekcji polskich projektantów, a przecież mamy się czym i kim pochwalić. Tymczasem Gosia Baczyńska nie ma nawet swojej strony internetowej (a przynajmniej nie udało mi się znaleźć). Wciąż brak porządnego polskiego portalu o tematyce związanej z modą.  Żeby zdobyć jakiś news i wkleić go na bloga trzeba rozmieniać się na drobne i skakać po rozmaitych portalach, blogach, etc. Właśnie na Zeberce pokazały się zdjęcia z najnowszej kolekcji Gosi i tak szybko, jak to możliwe dzielę się z Wami najciekawszymi modelami. Pokaz odbył się zupełnie niedawno bo 31 marca w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Cała kolekcja oparta jest na połysku - pojawia się dużo gładkich, odbijających światło tkanin, srebra i złota. Oczywiście, skoro Gosia Baczyńska, to wiadomo, że zobaczymy głównie sukienki wieczorowe, które już wkrótce założą na siebie polskie gwiazdy.

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Źródło:Zeberka

czwartek, 03 kwietnia 2008, cari24
Sylwestrowa kreacja Ewy farnej, w stylu "Przystanku Alaska", czy poszukiwania idealnej spódniczki... Zapraszam na mój nowy blog: Fashion Breakfast

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/04/03 13:40:12
Czyli marketing w necie w polskiej branży "moda" leży? Pytam z ciekawości. Piszesz w końcu, że dość znana projektantka nie ma nawet strony - a jak jest z innymi?
-
Gość: , *.chello.pl
2008/04/03 18:37:40
pl.youtube.com/watch?v=SofNGYtXCwk a tu nanowsza kolekcja w wersji wideo - nawet ładnie to wygląda
-
2008/04/03 20:08:40
Większość projektantów posiada swoje strony, niektóre nawet ciekawe graficznie, ale kiedy idzie o zawartość jest już gorzej. Szczególnie, gdy szuka się informacji o najnowszych kolekcjach. Maciej Zień miał bodajże w lutym pokaz w Paryżu - do dziś nie ma na jego stronie zdjęć z tego pokazu. Tu duży plus dla Beaty Cupriak - sa zarówno zdjęcia z pokazu jak i zdjęcia promocyjne. Tymbardziej mi szkoda, że strony nie ma Gosia. Fakt, marketing branży "moda" w necie jest dosyć słaby, ale widocznie nie jest on potrzebny projektantom - ci, którzy są zainteresowani kolekcjami, i tak się dowiedzą. Szkoda, bo przecież jeśli nie chcą uaktualniać swoich stron, są blogerki - i nie myślę tu o swoim świeżym "Wybiegu...", ale o bardziej doświadczonych i popularniejszych blogach
-
2008/04/06 17:17:12
No piękne te propozycje Gosi... naprawdę widać światowy poziom. Wspaniale skrojone, nowocześnie, świetna kompozycja, piekny materiał i oryginalne kolory. Bardzo mi się podoba.
-
Gość: , *.dip.t-dialin.net
2009/02/07 21:03:33

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Napisz do Kary

Google

Reklama:

FPFWP